Group Lessons

Cost: $370 each for ten 45 minute lessons with 15 minutes of practice time before and after the lesson
Ratio: 3 students per teacher
Ages: 3 years – adult
Recommended for: Students who are able to wait on the steps or practice independently between turns.

Great for siblings and groups of friends

View our Lesson Packages